Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego działa na rynku nieruchomości w Wągrowcu, Gnieźnie, Pile, Chodzieży, Obornikach, Szamotułach, Poznaniu od ponad 20 lat. W tym czasie zdobyła bogatą wiedzę i spore doświadczenie w sporządzaniu wycen majątkowych, wyceny nieruchomości, wyceny maszyn, urządzeń.

  1. DoświadczenieKRMPW to firma o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości. Od niemal dwudziestu lat świadczymy profesjonalne usługi na rzecz takich podmiotów jak lokalne i wojewódzkie jednostki administracji, sądownictwa, adwokatury, bankowości, Urzędów Skarbowych czy przedsiębiorstw Skarbu Państwa. Nasze usługi są również skierowane do przedsiębiorstw prywatnych, w szczególności osób fizycznych.

  2. Terminowość – Zespół KRMPW wie, jak ważną rolę odgrywa dla Klientów czas. Dlatego każdorazowo zwracamy uwagę na odpowiednie zaplanowanie pracy. Wszelkie terminy uzgadniamy zawczasu z klientem i staramy się tak opracować harmonogram, aby dokonanie wyceny było zgodne z wymogami odbiorców operatów.

  3. Profesjonalizm – Dla zespołu KRMPW rynek nieruchomości nie ma żadnych tajemnic. Częścią naszej pracy są regularnie samodzielnie oraz zespołowo przeprowadzane badania rynku, dzięki którym na bieżąco możemy oferować klientom fachowe usługi. Dotrzymujemy kroku dynamicznie zmieniającemu się rynkowi, na którym działamy.

  4. Jasność działania – Znamy wysokie wymagania Klientów i staramy się im sprostać już na wstępnym etapie współpracy. Klient przed zleceniem otrzymuje informacje na temat konieczności kompletowania dokumentów niezbędnych do wykonania opracowania, zostaje poinformowany o wszelkich kosztach usługi oraz dostępnych terminach realizacji. Zapewniamy przy tym dyskrecję – informacje uznane za klienta jako poufne, nie są upubliczniane. Na etapie wykonywania usługi natomiast, klient jest na bieżąco informowany o postępach i formie opracowania w jasnej, czytelnej i zrozumiałej postaci.